divendres, 24 de novembre de 2017

Volta dels Turons 2012

Correu electrònic Imprimeix PDF

 






FOTOS VOLTA DELS TURONS 2012


Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la
Feu clic a la imatge per obrir-la

Ordre d'arribada



Sortida 9:03:00










Dorsal Hora Arri. Temps 1r Cognom 2n Cognom Nom
1 128 10:35:00 1:32:00 MUÑOZ MUÑOZ OSCAR
2 20 10:40:00 1:37:00 CORRALES OROBITG RAIMON
3 55 10:47:00 1:44:00 BARROSO PUJOL GERMA
4 114 10:50:00 1:47:00 IBOR GUERRERO AMADEU
5 135 10:51:00 1:48:00 ARANDA MARTINEZ JUAN FRANCISCO
6 25 10:51:00 1:48:00 RUBION SOLER XAVIER
7 12 10:52:00 1:49:00 ROMA SIMON JAIME
8 54 10:57:00 1:54:00 MARI SOLER JOAN CARLES
9 82 10:57:00 1:54:00 SERRABOU CLEMENTE-ALLOZA XAVI
10 87 10:58:00 1:55:00 MILLANES CABEZAS GUILLEM
11 106 10:58:00 1:55:00 LLUCIA MARTI JORDI
12 23 10:59:00 1:56:00 MAYOL PASCUAL ALEJANDRO
13 79 11:00:00 1:57:00 QUESADA MONCHE JORDI
14 113 11:02:00 1:59:00 VALERO EZQUERRO MARC
15 109 11:06:00 2:03:00 GARCIA CRUZ TONI
16 101 11:07:00 2:04:00 CAVALLER PONS ANTONI
17 66 11:08:00 2:05:00 BAENA ROSAL FRANCISCO
18 111 11:08:00 2:05:00 SANTATALA MORALES ALEX
19 100 11:09:00 2:06:00 REVUELTA MORENO GENARO
20 96 11:10:00 2:07:00 BORMANN PRADO HERLI
21 14 11:12:00 2:09:00 FERNANDEZ PERALTA JUAN ANTONIO
22 41 11:12:00 2:09:00 DE LA CRUZ LOPEZ ANDRES
23 18 11:13:00 2:10:00 BARROSO PUJOL ALEXANDRE
24 97 11:16:00 2:13:00 PASCUAL CUESTA ENRIQUE
25 65 11:17:00 2:14:00 CARRILLO SOLE JOAN
26 16 11:18:00 2:15:00 VALVERDE GODOY JOSE
27 15 11:18:00 2:15:00 SANCHEZ TORRIJOS JESUS
28 126 11:18:00 2:15:00 RIPOLLES GAZOLLA RICARDO
29 77 11:18:00 2:15:00 MILLA IJALBA EDUARDO
30 29 11:19:00 2:16:00 LIMONES BUJARDON JUAN JOSE
31 36 11:19:00 2:16:00 BELMONTE RINCON MANUEL
32 40 11:20:00 2:17:00 GALLARDO FRANGANILLO EMILIO
33 99 11:20:00 2:17:00 LUMBIERRES GESE XAVI
34 3 11:20:00 2:17:00 HERRERA MANTAS RAFAEL
35 53 11:21:00 2:18:00 GENDRA HERNANDEZ TONI
36 50 11:21:00 2:18:00 GUIRAO SOLER XAVI
37 69 11:21:00 2:18:00 SANCHO ROYO OSCAR
38 70 11:22:00 2:19:00 BALLUS MARTINEZ OSCAR
39 78 11:23:00 2:20:00 SUBIAS BLAS JESUS
40 89 11:23:00 2:20:00 AMADO REVERTER ARNAU
41 27 11:23:00 2:20:00 CRUZ BLANCO ANDREU
42 48 11:23:00 2:20:00 BLANCO MUÑOZ JAVIER
43 110 11:23:00 2:20:00 CRIADO LEON MARTA
44 115 11:25:00 2:22:00 NOE GUAITA SANTI
45 47 11:25:00 2:22:00 PEÑA GUTIERREZ SERGI
46 59 11:27:00 2:24:00 PEDROLA MENDEZ JOAN
47 112 11:27:00 2:24:00 MIERA NARANJO JOSE MANUEL
48 37 11:28:00 2:25:00 . JOSE ANTONIO
49 2 11:28:00 2:25:00 GOMEZ GARCIA JUAN ANTONIO
50 26 11:28:00 2:25:00 RUBION SOLER EDGAR
51 19 11:28:00 2:25:00 GARCIA DIAZ JOSE MANUEL
52 38 11:30:00 2:27:00 CALDERON GUISADO JORGE
53 13 11:31:00 2:28:00 APARICIO CIRIA ANGEL LUIS
54 136 11:31:00 2:28:00 CARBO CLIMENT DANIEL
55 32 11:31:00 2:28:00 GARCIA HIDALGO JOSE CARLOS
56 94 11:31:00 2:28:00 GALERA GARCIA JAVIER
57 1 11:31:00 2:28:00 LEAL TAPIA ANGEL
58 107 11:31:00 2:28:00 CORTES MONTERRUBIO JAVIER
59 74 11:31:00 2:28:00 MASIP MUÑOZ MANUEL
60 24 11:33:00 2:30:00 MILLER BARBOSA JOE
61 22 11:33:00 2:30:00 MARTINEZ UBEDA CARLES
62 88 11:33:00 2:30:00 GUTIERREZ ILLANA ORIOL
63 42 11:35:00 2:32:00 RAMOS PINTO JUAN MIGUEL
64 73 11:35:00 2:32:00 MELERO AZNAR RICARDO
65 35 11:37:00 2:34:00 ALCAIRE GARCIA AGUSTIN
66 34 11:38:00 2:35:00 OYONARTE PRIETO FCO. JAVIER
67 124 11:38:00 2:35:00 SALA RIERA JORDI
68 58 11:38:00 2:35:00 MARI SOLER ALBERT
69 90 11:42:00 2:39:00 OBERED CARMONA RUBEN
70 62 11:43:00 2:40:00 CAMACHO LIÑANA MANUEL
71 9 11:44:00 2:41:00 GALIANO GARCIA CARLOS
72 28 11:44:00 2:41:00 BATLLE VIDAL JOSE
73 93 11:44:00 2:41:00 TIENDA GOMEZ OSCAR
74 92 11:44:00 2:41:00 GALERA GARCIA PEDRO
75 118 11:46:00 2:43:00 NATHURMAL NATH FRANCISCO
76 17 11:47:00 2:44:00 MAHEDERO GOMEZ MIGUEL ANGEL
77 108 11:47:00 2:44:00 VELASCO CRUZ JUAN ANGEL
78 52 11:48:00 2:45:00 SEGARRA PEREIRA MANEL
79 8 11:48:00 2:45:00 MUÑOZ JIMENEZ JUAN JOSE
80 5 11:48:00 2:45:00 CAMARASA MARSOL ORIOL
81 105 11:48:00 2:45:00 VAQUE NUÑEZ LAURA
82 122 11:48:00 2:45:00 BURILLO PERELLO SERGIO
83 130 11:49:00 2:46:00 GUILLAMAR SEGURA FRANCISCO
84 102 11:49:00 2:46:00 LOPEZ VALDES DANIEL
85 127 11:49:00 2:46:00 BARRERA RICA ANTONIO
86 31 11:49:00 2:46:00 ALCAZAR GONZALEZ JORDI
87 30 11:49:00 2:46:00 DE LA ASUNCION DOMINGUEZ MANUEL
88 89 11:50:00 2:47:00 AMADO REVERTER ARNAU
89 104 11:51:00 2:48:00 RUIZ PEREZ ANNA
90 61 11:53:00 2:50:00 CUADRADO CARBAYO CARLOS
91 51 11:53:00 2:50:00 ESCRIBANO SANTOS MANUEL
92 57 11:53:00 2:50:00 GARCIA LLOVERA DAVID
93 83 11:53:00 2:50:00 ESQUINA GONZALEZ JUAN JOSE
94 129 11:53:00 2:50:00 OSUNA BRAÑA JESUS
95 39 11:53:00 2:50:00 GONZALEZ SOLER JUAN MANUEL
96 80 11:56:00 2:53:00 LOPEZ VALIENTE MANUEL
97 81 11:56:00 2:53:00 FARRE SATORRA VICENT
98 86 11:57:00 2:54:00 VILLARINO CARBALLAL JOSE
99 85 11:57:00 2:54:00 VILLARINO MANZANO JOSE
100 56 11:57:00 2:54:00 FEIJOO FERNANDEZ JUAN MARCOS
101 123 12:02:00 2:59:00 GENDRA HERNANDEZ MARCK
102 131 12:03:00 3:00:00 GALIANO BARRIGA ESTEBAN
103 45 12:03:00 3:00:00 GARCIA SARNAGO DIEGO
104 64 12:03:00 3:00:00 BEGUIRISTAIN SEGUI IÑAKI
105 21 12:07:00 3:04:00 LOPEZ BUIXEDA ABEL
106 43 12:07:00 3:04:00 SEDANO PEREZ ANDRES
107 119 12:07:00 3:04:00 LOPEZ BUIXEDA ESTER
108 63 12:09:00 3:06:00 HIDALGO PARRA GUSTAVO MIGUEL
109 72 12:09:00 3:06:00 ANDRES ALTARRIBA ERNEST
110 71 12:09:00 3:06:00 PALACIOS SANCHEZ RUBEN
111 7 12:11:00 3:08:00 LOPEZ HIDALGO MANUEL
112 6 12:11:00 3:08:00 RUIZ TERRON RAUL
113 103 12:11:00 3:08:00 VAQUE NUÑEZ DANIEL
114 45 12:14:00 3:11:00 GARCIA SARNAGO DIEGO
115 44 12:14:00 3:11:00 SOLER BAEZA CARLOS
116 60 12:19:00 3:16:00 PRIETO VILLANUEVA JOSE JUAN
117 125 12:21:00 3:18:00 BELTRAN FERNANDEZ ENRIQUE
118 67 12:31:00 3:28:00 BALART GUILLEN ALBERT
119 49 12:31:00 3:28:00 AZABAL LOMAS JAVIER
120 68 12:31:00 3:28:00 SOLEY BABIA JOAN
121 75 12:42:00 3:39:00 ROQUE LOPEZ FRANCISCO
122 76 12:42:00 3:39:00 UTRILLA BLAS MIGUEL
123 46 12:42:00 3:39:00 CAMBRONERO GOMEZ VICTOR
124 33 12:42:00 3:39:00 ROQUE LOPEZ JORGE ANTONIO
125 117 12:43:00 3:40:00 OCTAVIO GONZALEZ ANTONIO
126 116 12:43:00 3:40:00 GUINART PLATERO GLORIA
127 133 12:44:00 3:41:00 BENET HERNANDEZ OSCAR
128 132 12:44:00 3:41:00 PAISAL SANCHEZ MONICA

 

 

 

 

 

Track de la Pedalada

 

 

 

 

 

Inici i Final.
Camp de futbol de Sant Just. C/Cervantes s/n. La sortida serà a les 9:00 del matí per  tots els participants.

Característiques.
Es una Marxa no competitiva. Es realitzarà un recorregut de 32,7km. La volta discorre  per pistes i camins, del municipi de Sant Just, Molins i Sant Feliu, dins el Parc de Collserola. El desnivell acumulat es de 1.150 metres aproximadament. Tot el recorregut estarà senyalitzat. Cal tenir precaució doncs les pistes  que utilitzen son obertes a altres usuaris. Els participants hauran de respectar les normes d’us del Parc de Collserola

 

Recorregut.
Sortim del Camp de futbol i desprès de un itinerari per els carrers de Sant Just ens dirigirem per la riera cap a Can Gelabert direcció la Penya del Moro, baixem cap a la Salut (Sant Feliu) i tornem a pujar cap a la Sanson direcció a Castellciuró  (Molins) direcció a can Tintorer, pugem a Sta. Creu D’olorda i baixem a la Sanson, tombem a ma esquerra cap a la Sargantana, baixem a la Masia del Bisbe i pugem a les 3 torres, baixem cap a la Penya del Moro i tombem a la dreta per arribar a la Ermita de la Salut i pugem cap a Can Gelabert, arribem al polígon industrial i darrera pujada fins al Camp de futbol.

 

Avituallaments.
Es realitzarà un avituallament a la esplanada de Sta. Creu així com una Botifarrada per tots els participants en acabar al camp de futbol municipal

Assegurança.
Els participants que no disposin de llicència Federativa hauran de pagar 6 € addicionals per subscriure l’assegurança del dia.


Per realitzar la inscripció al mateix dia , caldrà efectuar el pagament en efectiu al punt de sortida, fins a mitja hora abans de l’inici de la marxa.

Els participants que s’hagin inscrit anticipadament hauran de presentar al moment de la recollida del dorsal el resguard de pagament, la butlleta d’inscripció degudament complimentada, així com la llicència  en cas de tenir-la. Les inscripcions són limitades als 200 primers inscrits.

L’ús del casc  serà obligatori durant tot el recorregut

 

Inscripcions.
Les inscripcions anticipades es podran realitzar fins el dia 12 de Maig a:

Inscripciò on-line volta dels turons 2012

o caixer automàtic al nº de compte corrent de la caixa

2100 3127 13 2200174566

fent-ti constar el nom i cognoms del participant


Per realitzar la inscripció al mateix dia , caldrà efectuar el pagament en efectiu al punt de sortida, fins a mitja hora abans de l’inici de la marxa.

El preu inclou:
Avituallament, esmorzar, assistència sanitària.
Obsequi: 1 mallot 
Renta - bicicletes i dutxes

Menors:
Amb autorització signada per el Pare o
tutor. Edat mínima per participar-hi 16 anys.
Havent signat aquest full d’inscripció em faig responsable dels danys que em pugui fer o ocasionar a tercers durant el transcurs de la Volta BTT, quedant lliure de tota responsabilitat l’organització


Sortida 9:03:00










Dorsal Hora Arri. Temps 1r Cognom 2n Cognom Nom
1 128 10:35:00 1:32:00 MUÑOZ MUÑOZ OSCAR
2 20 10:40:00 1:37:00 CORRALES OROBITG RAIMON
3 55 10:47:00 1:44:00 BARROSO PUJOL GERMA
4 114 10:50:00 1:47:00 IBOR GUERRERO AMADEU
5 135 10:51:00 1:48:00 ARANDA MARTINEZ JUAN FRANCISCO
6 25 10:51:00 1:48:00 RUBION SOLER XAVIER
7 12 10:52:00 1:49:00 ROMA SIMON JAIME
8 54 10:57:00 1:54:00 MARI SOLER JOAN CARLES
9 82 10:57:00 1:54:00 SERRABOU CLEMENTE-ALLOZA XAVI
10 87 10:58:00 1:55:00 MILLANES CABEZAS GUILLEM
11 106 10:58:00 1:55:00 LLUCIA MARTI JORDI
12 23 10:59:00 1:56:00 MAYOL PASCUAL ALEJANDRO
13 79 11:00:00 1:57:00 QUESADA MONCHE JORDI
14 113 11:02:00 1:59:00 VALERO EZQUERRO MARC
15 109 11:06:00 2:03:00 GARCIA CRUZ TONI
16 101 11:07:00 2:04:00 CAVALLER PONS ANTONI
17 66 11:08:00 2:05:00 BAENA ROSAL FRANCISCO
18 111 11:08:00 2:05:00 SANTATALA MORALES ALEX
19 100 11:09:00 2:06:00 REVUELTA MORENO GENARO
20 96 11:10:00 2:07:00 BORMANN PRADO HERLI
21 14 11:12:00 2:09:00 FERNANDEZ PERALTA JUAN ANTONIO
22 41 11:12:00 2:09:00 DE LA CRUZ LOPEZ ANDRES
23 18 11:13:00 2:10:00 BARROSO PUJOL ALEXANDRE
24 97 11:16:00 2:13:00 PASCUAL CUESTA ENRIQUE
25 65 11:17:00 2:14:00 CARRILLO SOLE JOAN
26 16 11:18:00 2:15:00 VALVERDE GODOY JOSE
27 15 11:18:00 2:15:00 SANCHEZ TORRIJOS JESUS
28 126 11:18:00 2:15:00 RIPOLLES GAZOLLA RICARDO
29 77 11:18:00 2:15:00 MILLA IJALBA EDUARDO
30 29 11:19:00 2:16:00 LIMONES BUJARDON JUAN JOSE
31 36 11:19:00 2:16:00 BELMONTE RINCON MANUEL
32 40 11:20:00 2:17:00 GALLARDO FRANGANILLO EMILIO
33 99 11:20:00 2:17:00 LUMBIERRES GESE XAVI
34 3 11:20:00 2:17:00 HERRERA MANTAS RAFAEL
35 53 11:21:00 2:18:00 GENDRA HERNANDEZ TONI
36 50 11:21:00 2:18:00 GUIRAO SOLER XAVI
37 69 11:21:00 2:18:00 SANCHO ROYO OSCAR
38 70 11:22:00 2:19:00 BALLUS MARTINEZ OSCAR
39 78 11:23:00 2:20:00 SUBIAS BLAS JESUS
40 89 11:23:00 2:20:00 AMADO REVERTER ARNAU
41 27 11:23:00 2:20:00 CRUZ BLANCO ANDREU
42 48 11:23:00 2:20:00 BLANCO MUÑOZ JAVIER
43 110 11:23:00 2:20:00 CRIADO LEON MARTA
44 115 11:25:00 2:22:00 NOE GUAITA SANTI
45 47 11:25:00 2:22:00 PEÑA GUTIERREZ SERGI
46 59 11:27:00 2:24:00 PEDROLA MENDEZ JOAN
47 112 11:27:00 2:24:00 MIERA NARANJO JOSE MANUEL
48 37 11:28:00 2:25:00 . JOSE ANTONIO
49 2 11:28:00 2:25:00 GOMEZ GARCIA JUAN ANTONIO
50 26 11:28:00 2:25:00 RUBION SOLER EDGAR
51 19 11:28:00 2:25:00 GARCIA DIAZ JOSE MANUEL
52 38 11:30:00 2:27:00 CALDERON GUISADO JORGE
53 13 11:31:00 2:28:00 APARICIO CIRIA ANGEL LUIS
54 136 11:31:00 2:28:00 CARBO CLIMENT DANIEL
55 32 11:31:00 2:28:00 GARCIA HIDALGO JOSE CARLOS
56 94 11:31:00 2:28:00 GALERA GARCIA JAVIER
57 1 11:31:00 2:28:00 LEAL TAPIA ANGEL
58 107 11:31:00 2:28:00 CORTES MONTERRUBIO JAVIER
59 74 11:31:00 2:28:00 MASIP MUÑOZ MANUEL
60 24 11:33:00 2:30:00 MILLER BARBOSA JOE
61 22 11:33:00 2:30:00 MARTINEZ UBEDA CARLES
62 88 11:33:00 2:30:00 GUTIERREZ ILLANA ORIOL
63 42 11:35:00 2:32:00 RAMOS PINTO JUAN MIGUEL
64 73 11:35:00 2:32:00 MELERO AZNAR RICARDO
65 35 11:37:00 2:34:00 ALCAIRE GARCIA AGUSTIN
66 34 11:38:00 2:35:00 OYONARTE PRIETO FCO. JAVIER
67 124 11:38:00 2:35:00 SALA RIERA JORDI
68 58 11:38:00 2:35:00 MARI SOLER ALBERT
69 90 11:42:00 2:39:00 OBERED CARMONA RUBEN
70 62 11:43:00 2:40:00 CAMACHO LIÑANA MANUEL
71 9 11:44:00 2:41:00 GALIANO GARCIA CARLOS
72 28 11:44:00 2:41:00 BATLLE VIDAL JOSE
73 93 11:44:00 2:41:00 TIENDA GOMEZ OSCAR
74 92 11:44:00 2:41:00 GALERA GARCIA PEDRO
75 118 11:46:00 2:43:00 NATHURMAL NATH FRANCISCO
76 17 11:47:00 2:44:00 MAHEDERO GOMEZ MIGUEL ANGEL
77 108 11:47:00 2:44:00 VELASCO CRUZ JUAN ANGEL
78 52 11:48:00 2:45:00 SEGARRA PEREIRA MANEL
79 8 11:48:00 2:45:00 MUÑOZ JIMENEZ JUAN JOSE
80 5 11:48:00 2:45:00 CAMARASA MARSOL ORIOL
81 105 11:48:00 2:45:00 VAQUE NUÑEZ LAURA
82 122 11:48:00 2:45:00 BURILLO PERELLO SERGIO
83 130 11:49:00 2:46:00 GUILLAMAR SEGURA FRANCISCO
84 102 11:49:00 2:46:00 LOPEZ VALDES DANIEL
85 127 11:49:00 2:46:00 BARRERA RICA ANTONIO
86 31 11:49:00 2:46:00 ALCAZAR GONZALEZ JORDI
87 30 11:49:00 2:46:00 DE LA ASUNCION DOMINGUEZ MANUEL
88 89 11:50:00 2:47:00 AMADO REVERTER ARNAU
89 104 11:51:00 2:48:00 RUIZ PEREZ ANNA
90 61 11:53:00 2:50:00 CUADRADO CARBAYO CARLOS
91 51 11:53:00 2:50:00 ESCRIBANO SANTOS MANUEL
92 57 11:53:00 2:50:00 GARCIA LLOVERA DAVID
93 83 11:53:00 2:50:00 ESQUINA GONZALEZ JUAN JOSE
94 129 11:53:00 2:50:00 OSUNA BRAÑA JESUS
95 39 11:53:00 2:50:00 GONZALEZ SOLER JUAN MANUEL
96 80 11:56:00 2:53:00 LOPEZ VALIENTE MANUEL
97 81 11:56:00 2:53:00 FARRE SATORRA VICENT
98 86 11:57:00 2:54:00 VILLARINO CARBALLAL JOSE
99 85 11:57:00 2:54:00 VILLARINO MANZANO JOSE
100 56 11:57:00 2:54:00 FEIJOO FERNANDEZ JUAN MARCOS
101 123 12:02:00 2:59:00 GENDRA HERNANDEZ MARCK
102 131 12:03:00 3:00:00 GALIANO BARRIGA ESTEBAN
103 45 12:03:00 3:00:00 GARCIA SARNAGO DIEGO
104 64 12:03:00 3:00:00 BEGUIRISTAIN SEGUI IÑAKI
105 21 12:07:00 3:04:00 LOPEZ BUIXEDA ABEL
106 43 12:07:00 3:04:00 SEDANO PEREZ ANDRES
107 119 12:07:00 3:04:00 LOPEZ BUIXEDA ESTER
108 63 12:09:00 3:06:00 HIDALGO PARRA GUSTAVO MIGUEL
109 72 12:09:00 3:06:00 ANDRES ALTARRIBA ERNEST
110 71 12:09:00 3:06:00 PALACIOS SANCHEZ RUBEN
111 7 12:11:00 3:08:00 LOPEZ HIDALGO MANUEL
112 6 12:11:00 3:08:00 RUIZ TERRON RAUL
113 103 12:11:00 3:08:00 VAQUE NUÑEZ DANIEL
114 45 12:14:00 3:11:00 GARCIA SARNAGO DIEGO
115 44 12:14:00 3:11:00 SOLER BAEZA CARLOS
116 60 12:19:00 3:16:00 PRIETO VILLANUEVA JOSE JUAN
117 125 12:21:00 3:18:00 BELTRAN FERNANDEZ ENRIQUE
118 67 12:31:00 3:28:00 BALART GUILLEN ALBERT
119 49 12:31:00 3:28:00 AZABAL LOMAS JAVIER
120 68 12:31:00 3:28:00 SOLEY BABIA JOAN
121 75 12:42:00 3:39:00 ROQUE LOPEZ FRANCISCO
122 76 12:42:00 3:39:00 UTRILLA BLAS MIGUEL
123 46 12:42:00 3:39:00 CAMBRONERO GOMEZ VICTOR
124 33 12:42:00 3:39:00 ROQUE LOPEZ JORGE ANTONIO
125 117 12:43:00 3:40:00 OCTAVIO GONZALEZ ANTONIO
126 116 12:43:00 3:40:00 GUINART PLATERO GLORIA
127 133 12:44:00 3:41:00 BENET HERNANDEZ OSCAR
128 132 12:44:00 3:41:00 PAISAL SANCHEZ MONICA

Visitants

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterAvui199
mod_vvisit_counterAhir498
mod_vvisit_counterAquesta Setmana2249
mod_vvisit_counterAquest mes10332
mod_vvisit_counterSempre501298

Membres Online

Cap